Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Regulamin i polityka prywatności

Regulamin

Strona elipublishing.pl stanowi stronę pomocniczą w stosunku do serwisu ettoi.pl. Rejestracja jest tożsama z utworzeniem w pełni funkcjonalnego konta użytkownika w obu serwisach, pociągając za sobą akceptację ogólnego regulaminu oraz zasad polityki prywatności sklepu internetowego ettoi.pl, nie oznacza natomiast żadnej formy migracji bądź udzielenia danych osobowych osobie trzeciej.

Z pełną wersją regulaminu można zapoznać się tutaj.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że:
- administratorem danych osobowych jest Firma Handlowo-Usługowa ET TOI Antoni Jerzy Kopydłowski z siedziba w Krakowie, ul. Horaka 1, kod pocztowy 30-433 (działalność prowadzona na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Krakowa za numerem 513/2008),
- dane osobowe przetwarzane są jedynie w celu obsługi zamówień składanych poprzez stronę internetową www.ettoi.pl, udzielania odpowiedzi na zapytania Klientów, lub informowania Klienta na życzenie o ewentualnych promocjach i nowościach, i nie będą udostępniane innym osobom ani podmiotom,
- każda osoba dokonująca rejestracji ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- podanie danych osobowych jest dobrowolne.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH OSOBOWYCH

Ze względów bezpieczeństwa dane osobowe pozyskane w ramach funkcjonowania serwisu są zabezpieczone hasłem i przetwarzane wyłącznie przez osoby do tego upoważnione. Administratorem danych osobowych Klientów jest Firma Handlowo-Usługowa ET TOI Antoni Jerzy Kopydłowski. Fakt zbierania przez serwis danych osobowych Klientów zgłoszony jest Generalnemu Inspektorowi Ochrony Danych Osobowych (zgłoszenie nr 008489/2011, Nr księgi: 101668, Data zatw./aktual.: 2011-09-27, Data wpł.: 2011-08-01).

Osoba dokonująca rejestracji ponosi odpowiedzialność za podanie danych osobowych nienależących do niego lub nieprawdziwych.

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za operacje wykonane przez osoby trzecie, które uzyskały dostęp do konta osoby zarejestrowanej w wyniku nienależytego zabezpieczenia przez tą osobę loginu i hasła do swojego konta.

JAKIE DANE O TOBIE ZBIERAMY

- Dane zbierane podczas rejestracji:

Abyś mógł skorzystać z niektórych funkcji naszego systemu musisz być zarejestrowany. Podczas rejestracji pytamy o Twoje imię, nazwisko, adres zamieszkania, jak również adres email oraz o określenie hasła jakiego będziesz używał w naszej witrynie.

- Dane zbierane podczas transakcji zakupu:

Żeby móc dokonać transakcji zakupu towaru w naszym sklepie musisz podać adres do wysyłki (jeżeli jest inny od tego, który podałeś w formularzu rejestracji), oraz dane dotyczące formy płatności.

- Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z nami:

Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazujesz nam swoje dane, np. imię, nazwisko, adres email, itp. Danych tych używamy w celu ewentualnego skontaktowania się z Tobą, gdy zajdzie taka potrzeba.

W JAKI SPOSÓB WYKORZYSTUJEMY TWOJE DANE

W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali, ani udostępniali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.

Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Ci zalogowania się na stronach www.elipublishing.pl oraz www.ettoi.pl.

Dane zbierane podczas transakcji zakupu będą wykorzystane w celu realizacji transakcji, w tym pobrania od Ciebie pieniędzy oraz wysłania Ci zamówionego towaru. Twoje dane adresowe mogą w tym celu być przekazane firmie obsługującej przesyłkę (Poczta Polska, firmy kurierskie), lub transakcje płatnicze. Firmy te nie będą wykorzystywały tych danych w żadnym innym celu.

Jeżeli zapisałeś się do naszego newslettera, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy Twoje dane w celu wysłania Ci naszego informacji o nowościach i promocjach. Zostaniesz zapytany o chęć otrzymywania newslettera podczas rejestracji. Wypisanie się z newslettera jest możliwe w dowolnym momencie na życzenie Klienta.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem poprzez formularz kontaktowy, lub inne formularze zapytań będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytania.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

W JAKI SPOSÓB BĘDZIEMY SIĘ Z TOBĄ KONTAKTOWAĆ

Jeżeli dokonałeś transakcji zakupu towaru, możesz otrzymać od nas emaile dotyczące Twojej transakcji. Możemy również kontaktować się z Tobą telefonicznie, jeżeli będziemy mieli ważne informacje dotyczące Twojej transakcji.

Jeżeli zapisałeś się do naszego newslettera, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, będziesz od nas otrzymywać drogą emailową informacje o nowościach i promocjach.

W JAKI SPOSÓB MOŻESZ POINFORMOWAĆ NAS O ZMIANIE DANYCH

Po zalogowaniu się do systemu i wybraniu sekcji Dane, możesz wprowadzić zmiany lub usunąć swoje dane osobowe zbierane podczas rejestracji i używane do zalogowania się do systemu i wysyłki newslettera. Danych użytych do transakcji zakupu nie można zmienić, ani usunąć zdalnie poprzez konto klienta, gdyż stanowią część rachunku, lub faktury. Możemy natomiast usunąć je ręcznie na Twoją prośbę.

W JAKI SPOSÓB ZABEZPIECZAMY TWOJE DANE OSOBOWE

Komunikacja między Twoim komputerem a naszym serwerem gdy zbieramy Twoje dane osobowe, może być w określonych sytuacjach szyfrowana z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer). Dodatkowo nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.

ZMIANY NASZEJ POLITYKI PRYWATNOŚCI

O każdej przewidywanej zmianie Polityki Prywatności Klienci zostaną poinformowani z wyprzedzeniem i poproszeni o jej akceptację. W przypadku braku akceptacji Klient ma prawo domagać się natychmiastowego usunięcia jego konta ze sklepu wraz z wszelkimi danymi osobowymi i adresowymi dotyczącymi jego osoby oraz innych osób, których dane zostały przez Klienta wprowadzone do książki adresowej. Wszelkie zamówienia złożone przed wejściem w życie zmian zostaną zrealizowane na zasadach zgodnych z dotychczasową polityką prywatności.

KONTAKT

F.H.U. ET TOI, Ul. Horaka 1, 30-433 Kraków
tel. 12 383 24 94
email: biuro@ettoi.pl