Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Lektury językowe

Lektury językowe

W naszej ofercie znaleźć można kilkadziesiąt serii lektur językowych w pięciu językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim oraz włoskim. Dzięki zróżnicowanemu poziomowi trudności językowej, szerokiej tematyce i ukierunkowaniu na różne grupy wiekowe, lektury te z pewnością spełnią wymagania każdego czytelnika i uatrakcyjnią naukę języka obcego.

Szczególne miejsce w naszym katalogu wydawniczym zajmuje seria New ELI Readers, obejmująca pięć głównych języków europejskich. Lektury z tej kolekcji cechują piękne i oryginalne ilustracje, wspaniała oprawa graficzna, doskonałe podłoże metodyczne oraz obecność ćwiczeń sprawdzających zrozumienie tekstu, które ułatwią możliwie najefektywniejsze wykorzystanie książek w procesie nauki języka. Kolekcja zawiera zarówno tytuły z zakresu klasyki literatury w wersjach uproszczonych bądź oryginalnych, jak i autorskie historie napisane specjalnie na potrzeby serii przez znakomitych twórców literatury dziecięcej i młodzieżowej.

Aby zapoznać się z pozostałymi seriami lektur językowych zapraszamy do przejrzenia listy kategorii w naszym katalogu wydawniczym.