Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Inne serie

Inne serie

Trzy serie książeczek w pięciu językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim i włoskim, proponują naukę przy pomocy ilustrowanych glosariuszy oraz różnorodnych zabaw językowych, takich jak krzyżówki, rebusy i inne ćwiczenia. Poziom trudności poszczególnych części książek kształtuje się od początkującego aż do średnio-zaawansowanego.

Easy English with Games and Activities to bogato ilustrowana, pięciopoziomowa seria prostych zabaw językowych dla najmłodszych. Dołączony do książek materiał dźwiękowy pozwala na pierwszy, niezobowiązujący kontakt z brzmieniem języka angielskiego.

Kolekcja HandsOnLanguage to projekt edukacyjny zrealizowany w ramach Content and Language Integrated Learning (CLIL) i poświęcony różnorodnym tematom związanym z cywilizacją i kulturą. Przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku gimnazjalnym, a dzięki swojej elastyczności może stanowić uzupełnienie każdego kursu nauczania języka angielskiego.

Kursy English for Specific Purpose skupiają się na określonych dziedzinach przedmiotowych oraz zawodowych, ułatwiając przyswojenie specyficznego słownictwa i struktur związanych z danymi branżami. Są doskonałym narzędziem do nauki języka angielskiego w ramach nauczania zawodowego oraz świetną bazą do rozwijania indywidualnych zainteresowań.